Tropical Sun Tours jesteśmy licencjonowanym organizatorem wyjazdów wakacyjnych, wyspecjalizowanym w kierunkach tropikalnych.

To, co nas wyróżnia  spośród wielu organizatorów turystycznych to właśnie specjalizacja, ale także pasja i indywidualne podejście do klienta. Doskonale zdajemy sobie sprawę jak ważne są udane wakacje i jaką przyjmujemy odpowiedzialność realizując marzenia naszych klientów. Pozytywne opinie i komentarze osób, zadowolonych z naszych usług, to dla nas największa nagroda i nowa energia do dalszych działań i rozwoju oraz chęci pokazania piękna tropików jeszcze większej ich liczbie.

Historia naszej firmy jest związana z Dominikaną. Był to pierwszy kierunek w naszej ofercie, który uruchomiliśmy wiele lat temu zachwycając się karaibskim klimatem.

Zespół Tropical Sun Tours na Dominikanie

Wysoka specjalizacja i wykwalifikowany zespół naszej firmy docenili nasi klienci wielokrotnie powracając z nami Dominikanę. Wielu z nich chce jednak zwiedzać inne kraje i oczekuje od nas równie dobrej organizacji wakacji na nowych kierunkach. Wychodząc na przeciw tym oczekiwaniom stale poszerzamy naszą ofertę przy zachowaniu naszej myśli przewodniej Tropical Sun Tours – Tropikalne wakacje przez cały rok.

Informacje o rezerwacjach, oferty wyjazdów, wycieczki fakultatywne, przeloty, hotele. Nasi specjaliści w Polsce służą Państwu radą i pomocą w godzinach 09:00 – 20:00.

Zespół Tropical Sun Tours Dominikana na katamaranie

Tropical Sun Tours – najwyższa jakość wycieczek lokalnych w Dominikanie. Jesteśmy jedynym licencjonowanym touroperatorem z siedziba zarówno w Dominikanie jak i w Polsce. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w organizacji wycieczek fakultatywnych, a nasi wykwalifikowani piloci zadbają o dobrą zabawę uczestników.

Na potrzeby największej atrakcji jaką jest wycieczka na wyspę Saona, na nasze zlecenie zbudowany został katamaran Adventure VIP, najlepsza jednostka realizująca rejsy na tą przepiękną, niezamieszkałą wyspę.

Zespół Tropical Sun Tours na katamaranie

Adventure VIP – jakość, szybkość, wygodna przestrzeń, komfort i bezpieczeństwo. Powyższe cechy to tylko kilka atrybutów naszego luksusowego katamaranu. Adventure VIP to najlepsza jednostka wykonująca jednodniowe rejsy na wyspę Saona. Katamaran został zaprojektowany i wybudowany na potrzeby organizacji luksusowych i komfortowych wycieczek na wyspę Saona. Poniżej kilka parametrów wraz z informacją dlaczego to takie ważne:

Adventure VIP – dwukadłubowy i dwupoziomowy katamaran o długości 17 metrów i szerokości 8 metrów. Bezpieczeństwo – konstrukcja katamaranu i jego dodatkowe wypełnienie piankami sprawia, że katamaran jest bardzo stabilny, odporny na wyższe fale (cenne dla rodzin z mniejszymi dziećmi), nie jest wymagane używanie brzydkich i niewygodnych kapoków. Ilość miejsc – rejestracja na 110 osób. Dla lepszego komfortu zabieramy do 50 uczestników na pokład.

Kamienny bar na środku. Centralne miejsce katamaranu. Napoje, drinki i przekąski. Tutaj odbywa się nasz główny serwis na Adveture VIP. Dwie toalety – damska i męska. Nie tylko potrzeby fizjologiczne ale również możliwość przebrania się czy umycia. To jedna z niewielu jednostek pływających na Saonę, która posiada toalety. Słodka woda w kranach i zewnętrznym prysznicu. To również bardzo potrzebne i rzadko spotykane rozwiązanie na konkurencyjnych rejsach na Saonę. Po kąpieli w morskiej wodzie prysznic bardzo się przydaje. Przestrzeń dla animatorów – na przodzie katamaranu wygospodarowana jest spora przestrzeń dla animatorek prowadzących zabawę w rytmie bachaty, merengue czy utworów z aktualnych list przebojów. Silniki – trzy silniki Mercury o mocy 300 koni mechanicznych każdy. Dzięki temu przeżycia są jeszcze ciekawsze, a płynąc szybciej możemy więcej czasu spędzić na Piscinie Natural czy plaży na Saonie. Eco – katamaran jako jednostka proekologiczna wykorzystuje również energie słoneczną z paneli umieszczonych na dachu katamaranu.

Jesteśmy jedną z nielicznych, polskich firm posiadających własny katamaran na wyspie.

Z nami poznasz Dominikanę i przeżyjesz najpiękniejsze chwile swojego pobytu.

Zespół Tropical Sun Tours Dominikana na plaży.